Dit product is niet langer beschikbaar.

De blindganger

EAN 9789045212517
Verzendkosten 1.95
Levertijd 1-2 werkdagen

IJzingwekkende noir-thriller voor de lezers van Stieg Larsson en Jo NesbøOp een dag verdwijnt Lodewijk de Graaf, CEO van De Graaf & De Jong Advocaten, spoorloos. Omdat er sterke aanwijzingen zijn v...

€ 15,99
IJzingwekkende noir-thriller voor de lezers van Stieg Larsson en Jo NesbøOp een dag verdwijnt Lodewijk de Graaf, CEO van De Graaf & De Jong Advocaten, spoorloos. Omdat er sterke aanwijzingen zijn v...